SVADOBNÉ TRENDY NA ROK 2019

 

 

SVADOBNÉ TRENDY NA ROK 2019

Trendy sa každým rokom menia a inak tomu nie je ani pri svadbách. Kvetinárstvo LILLA GRAYI Vám na Váš výnimočný deň ponúka kompletný kvetinový servis, výzdobu sály, aranžmány na stoly, dekoráciu vozidla, kyticu aj kvetinový diadém pre nevestu, kytice pre družičky, pierko pre ženícha, skrátka všetko, čo na svadbu patrí.

V posledných sezónach sa upúšťa od preexponovaných kvetinových výzdob a viac sa stavia na klasickú eleganciu. Tento rok má dominantnú pozíciu hlavne zelená v kombinácii s bielou alebo pastelovými farbami. Populárnymi sa stávajú kvetinové oblúky, visiace kvetinové lustre alebo obruče, ktoré Vám naaranžujeme presne podľa Vášho vkusu.

lilla grayi logo kvetinarstvo v bratislave

 

Hlboká a očarujúca zelená

Zmes zelených rastlín, lesklých a unikátne tvarovaných listov tvoria výnimočnú štruktúru so zmyslom pre hĺbku, podobne ako kvetinový systém. Bohatá schéma listov spolu s veľkými bielymi kvetmi doplnené o ružovú v metalických zlatých alebo šedých vázach vytvorí čistý, moderný a luxusný minimalizmus.

K zelenej sa výborne hodí aj tmavšia fialová farba, minuloročný trend, ktorý pretrváva. Napríklad s pivonkami v odtieni slivkovej alebo levanduľovej spolu vytvoria organický a divoký vzhľad.

 

Ženská elegantná koralová

Žiarivá sýta koralová je na tohtoročnom rebríčku trendy farieb na prvom mieste. Spolu so svetlou staroružovou a zmesou zelenej vytvára romantický a pri tom odvážny výzor. Koralové dekorácie na stoly a bledšie ružové kytice budú zaujímavou voľbou pre Vašu svadobnú výzdobu.

 

svadobne trendy 2019 , koralova ružova vyzdoba na svadbu

 

Éterická modrá

Ak chcete staviť na menej výraznú farbu, ako je koralová, nebeská modrá prinesie na Vašu svadbu svieži letný nádych. Modré kvety so zelenými alebo pistáciovými listami vo vázach s perleťovým lesklým povrchom budú spolu vyzerať elegantne, ba priam až étericky.

 

Luxusná zlatá

Zlaté vázy, sviečky, príbory a zlaté doplnky sú pre tento trend prioritou. V kombinácii s fialovými kvetmi, zelenými listami a ružovými alebo červenými ružami bude Vaša svadba vyzerať kráľovsky a veľkolepo.

 

Všetko pripravíme podľa Vašich predstáv, aby ste sa mohli plne sústrediť na Váš deň. Príďte do predajne LILLA GRAYI na Mierovej 27 v Bratislave – Ružinov a spoločne všetko naplánujeme, Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá. Tešíme sa na Vás!