Kytice

Kvetinová kytica je kolekcia kvetov v kreatívnom usporiadaní.

kytice-bratislava-dovoz-kvetov-lilla-grayi-kvetinarstvo-67Usporiadanie kvetov pre domáce alebo stavebné dekorácie majú dlhú históriu a tradíciu na celom svete. Najstarší dôkaz formálneho usporiadania kytíc pochádza zo starovekého Egypta, pričom zobrazenie kvetov sa datuje do Starého kráľovstva cca. 2500r. p. n. l..

V niektorých kultúrach pretrvávajú staré praktiky, napríklad v ikebane, umenie aranžovania kvetov, ktoré pochádza z Japonska. V Európe sa najprv dokumentovalo holandské viazanie kvetov ako formálne umenie. V 18. storočí boli použité úpravy na zdobenie domov bohatých rodín a aristokracie.

V súčasnosti sa každoročne udávajú nové celosvetové trendy vo viazaní kytíc – v spôsobe, usporiadaní, druhu kvetov a doplnkov. Moderná doba prispela aj k tvorbe netradičných kytíc ako sú mäsové, cukríkové, alebo lízatkové či mnohé iné kytice.

 

Lilla Grayi

Pri tvorbe kytíc používame, rezané kvety najvyššej kvality, I. triedy, od najväčších pestovateľov z Holandska, Equádoru a Slovenska. Pri viazaní je potrebné dodržiavať správny technický postup, pretože iba tak sa dá dosiahnuť dokonalosť. Dizajnovo sa inšpirujeme na svetovom trhu, ktorý každý rok udáva nové trendy a preto si môžete byť istý, že naše kytice budú vždy ,,IN“. V rámci služby dovoz Vám v Bratislave doručíme kyticu kdekoľvek .Vytvoríme pre Vás akúkoľvek kyticu, vrátane klobásových, cukríkový a mnohých ďalších“

kvetinarstvo ruzinov 27

Neváhajte nás kontaktovať TU: